Робоча нарада з представниками компанії SoftServe

Завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем провів робочу зустріч з представниками компанії SoftServe

29 серпня 2023 року відбулася робоча зустріч між завідувачем кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем НАУ та представниками ведучої IT-компанії SoftServe. Метою зустрічі була розробка стратегій для проведення дуальної та неформальної освіти для студентів кафедри.

Обговорювались різні варіанти співпраці, в тому числі організація спеціалізованих курсів, стажування, майстер-класів, а також можливість залучення фахівців компанії для читання лекцій та проведення практичних занять на базі університету.

Це відмінна можливість для наших студентів отримати практичні навички прямо на етапі навчання. Співпраця з SoftServe не тільки збільшить їх шанси на ринку праці, але і дозволить компанії виявляти талановиті кадри на ранніх етапах.

Зі сторони SoftServe було висловлено готовність надати необхідні ресурси для реалізації запланованих проектів, включаючи доступ до сучасних технологій та обладнання.

За підсумками зустрічі було напрацьовано план подальших дій, який закладає основу для подальшої співпраці. Вже у найближчому майбутньому планується організувати перший набір студентів для участі у спільних програмах.