Стажування викладачів кафедри ТКРС в Університеті науки і технологій Адани (ATU)

В рамках Програми академічної мобільності Erasmus+ з метою обміну досвідом та поглиблення знань, розширення міжнародних контактів, викладачі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Роман Одарченко, професор цієї ж кафедри Максим Заліський та професор кафедри електроніки, робототехніки, технологій моніторингу та Інтернету речей Ольга Щербина) мали унікальну можливість пройти стажування в Університеті науки і технологій Адани (ATU) у період з 21 по 26 липня. Це стало можливим завдяки плідній співпраці між університетами.

Протягом тижня стажування викладачі мали змогу познайомитися з передовими методами викладання та дослідження в галузі телекомунікацій та радіоелектроніки, а також взяти участь у наукових семінарах та дискусіях зі спеціалістами ATU. Велика увага приділялася практичним аспектам, зокрема лабораторним дослідженням та розробці нових технологічних рішень.

Один із головних акцентів стажування був зосереджений на взаємодії між студентами та викладачами, а також відносинах між університетами. Викладачі з Національного авіаційного університету мали змогу поділитися своїм досвідом та надати практичні поради колегам з ATU, що збагачує спільну освітню платформу обох навчальних закладів.

Крім того, стажування стало важливим кроком у зміцненні академічних зв’язків між двома університетами. Зустрічі з адміністрацією та вченими ATU відкрили нові перспективи співпраці в сфері спільних наукових досліджень, проектів та обміну студентами.

Культурний обмін також був важливою складовою стажування. Викладачі з Національного авіаційного університету мали змогу побачити багатогранність та красу культури Адани, познайомитися з її історією та традиціями. Це додало нових вимірів до їхнього культурного розуміння та стимулювало взаємне зацікавлення у розширенні культурного діалогу.

Підсумовуючи, стажування викладачів НАУ в Університеті науки і технологій Адани було цінним досвідом, який сприятиме подальшій співпраці між навчальними закладами. Це стало кроком до поглиблення знань та університетського розвитку в галузі телекомунікацій та радіоелектроніки, а також підтвердженням значимості культурного та наукового обміну між країнами.