Участь кафедри ТКРС у міжнародній науково-практичній конференції PNTPC 2024

Протягом 27-29 лютого науковці кафедри взяли активну участь у міжнародній науково-практичній конференції «Problems of scientific, technical and legal support of cybersecurity in the modern world», що проходила у м. Краків, Польща.

На конференції кафедра ТКРС була представлена завідувачем кафедри Віктором Гнатюком, а також здобувачами кафедри Романом Гамрецьким та Аллою Пінчук.

Усі виступи викликали значний інтерес серед учасників конференції та сприяли активним обговоренням та обміну думками щодо важливих аспектів кібербезпеки. Така участь не лише сприяє розширенню наукових знань та професійних зв’язків у галузі кібербезпеки, а й підтверджує високий рівень науково-дослідної роботи, яка ведеться на кафедрі ТКРС.

Пишаємося нашими колегами, які високопрофесійно представили кафедру ТКРС та бажаємо подальших успіхів у галузі кібербезпеки!