Міжнародний воркшоп ACASD’23

Науково-педагогічні працівники кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем долучилися до організації та участі у міжнародному воркшопі “Advances in Civil Aviation Systems Development“, який відбувся 30 травня 2023 р. у Національному авіаційному університеті.
       У межах секції, присвяченій надійності та ефективності експлуатації систем цивільної авіації, свої доповіди представили професори: Олексій Голубничий, Максим Заліський, Олександр Соломенцев; доценти: Денис Бахтіяров, Олексій Зуєв, Марина Малоєд, Олександр Лавриненко, Аліна Осіпчук та асистент Сергій Мігель.
       Загалом воркшоп пройшов у офлайн форматі, однак на секційних засіданнях у віддаленому режимі також були представлені доповіді науковців із США, Японії, Китаю та Нігерії. Це дало змогу учасникам воркшопу отримати новий науковий досвід, приємні спілкування та дискусії, у тому числі присвячиним актуальним питанням у сфері телекомунікацій та радіотехніки.