Успішно проведено секцію «Телекомунікаційні та радіоінформаційні системи» конференції «Сталий розвиток глобальної системи зв’язку навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM-2023»

Засідання секції “Телекомунікаційні та радіоінформаційні системи” було надзвичайно цікавим та продуктивним! Ця секція привернула увагу численних учасників, студентів, PhD-докторантів та викладачів нашої кафедри, які бажали обговорити новітні досягнення та виклики у сфері телекомунікацій та радіоінформаційних систем та представити свої напрацювання.

Після кожної доповіді відбувалася активна дискусія, під час якої учасники задавали запитання та обмінювалися своїми думками щодо проблем, які були підняті.

Результати секції стануть основою для подальших діалогів та спільних проєктів, спрямованих на зміцнення та сталий розвиток телекомунікаційної інфраструктури.