Вітаємо студентів, організаторів та всіх причетних з успішним проведенням Хакатону та проходженням практики!

       Протягом двох тижнів, 12-23 червня, проходила літня практика для студентів 2-3 курсу кафедри ТКРС за декількома напрямками: Налаштування комп’ютерних мереж, Web Application Penetration Testing та Project Management. А в якості логічного завершення навчання, закріплення отриманих теоретичних та практичних навичок, студентами, які вивчали Project Management, за підтримки завідувача кафедри Романа Одарченка, працівників кафедри та Інформаційно-обчислювального центру НАУ, 23 червня було організовано Хакатон за кожним з напрямків у змішаному форматі.


       Для напрямку Налаштування комп’ютерних мереж було підготовлено цікаві завдання пов’язані з розгортанням бездротової мережі з використанням маршрутизатора або точки доступу, налаштування системи IPS тощо. А для студентів, які вивчали Pentest, було проведено змагання у форматі CTF у стилі Jeopardy. Такі змагання проводилися вперше у Національному авіаційному університеті!


       За результатами проведеного Хакатону, було визначено по три переможці кожного з напрямків:

    Налаштування комп’ютерних мереж:
 1 місце – Дмитро Кравцов
 2 місце – Дмитро Антіпов
 3 місце – Микола Дроздовський


     Web Application Penetration Testing:
 1 місце – Владислав Окусков
 2 місце – Олексій Дмитренко
 3 місце – Богдан Грохольський


       Переможці та учасники отримали призи та дипломи за підтримки партнерів кафедри Smart Power та SoftServe, що підтверджують набуття навичок студентами.


       Вітаємо студентів, організаторів та всіх причетних з успішним проведенням Хакатону та проходженням практики!


       Дякуємо всім учасникам та організаторам Хакатону за цікавий досвід, надану студентам можливість засвоєння знань на практиці, активну участь та дружню атмосферу!