Запрошуємо долучитись до презентації з приводу відкриття навчальної програми для студентів 3-5 курсу Telecom GO від lifecell

Telecom GO – це програма для студентів інженерних професій від експертів lifecell, які поділяться сучасною експертизою та покажуть можливості телеком індустрії.

Програма дасть тобі можливість доєднатись до технічної дирекції, де створюється архітектура всієї мобільної мережі. Саме мобільна мережа є основою доступу до різноманітних послуг і сервісів, що лишаються невід’ємною частиною нашого життя і дають можливість бути завжди на зв’язку з нашими рідними.

В цій програмі ти:

– побачиш як теорія працює на практиці
отримаєш практичні та актуальні знання функціонування мережі
     – познайомишся з роботою мобільного оператора та різними напрямками інженерних професій у цій сфері
     – отримаєш можливість здобути перший досвід інженера і почати свій кар’єрний шлях

Ми сподіваємось, що наша любов до телеком світу стане спільним захопленням і ти доєднаєшся до родини лайфселл як майбутній співробітник.

Тож GO до Telecom разом з нами!

Презентація програми Telecom GO від lifecell середа, 21.06.2023 15-00

Посилання на презентацію нижче

Нарада Microsoft Teams

Join on your computer, mobile app or room device