Участь у складі жюрі Малої академії наук

Завідувач кафедри ТКРС Роман Одарченко взяв участь у роботі журі конкурсу Малої академії наук (МАН), який відбувся онлайн протягом останніх двох днів.

Конкурс МАН є престижною науковою платформою, яка сприяє розвитку талановитих учнів та стимулює їх інтерес до науково-дослідницької діяльності.

Завдяки своєму досвіду та компетентності в наукових сферах, Роман Одарченко був запрошений як член журі конкурсу МАН. Його участь у журі відображає визнання його авторитету та внесок в розвиток наукової галузі.

У ролі члена журі, Роман Одарченко оцінював наукові проекти учасників конкурсу МАН, що були представлені у галузі інформаційних технологій. Він враховував оригінальність, методику дослідження, наукову обґрунтованість та здатність учасників презентувати свої дослідження.

Участь Романа Одарченка у роботі журі конкурсу МАН підкреслює важливість інтерактивної співпраці між вченими, освітніми установами та молодими науковцями. Вона допомагає сприяти розвитку молодих дослідників, виявленню талановитих учнів та поширенню наукових знань серед молоді.

Після завершення роботи журі, Роман Одарченко наголосив на високому рівні представлених проектів та виразив свою вдячність учасникам за їхній здібний підхід до наукових досліджень. Такі конкурси сприяють виявленню молодих обдарованих науковців та стимулюють їх подальший розвиток!