Вітаємо студентку кафедри ТКРС з призовим місцем у олімпіаді

У п’ятницю, 14 квітня, пройшла IX Міжнародна студентська олімпіада “Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів“. Національний авіаційний університет представляла команда NAU Cyber Team, що об’єднала здобувачів вищої освіти різних факультетів: Алла Пінчук (кафедра телекомунікаційних та радіоелектронних систем, ФАЕТ), Богдан Горбаха (НДЛ протидії кіберзагрозам в авіаційній галузі, ФКНТ) та Іванна Михальова (ФКПІ). У нелегкій боротьбі, з темою доповіді “Підвищення інформаційної та психологічної безпеки військового і цивільного населення України в кіберпросторі“, наша студентка виборола почесне 3 місце! В командних змаганнях, NAU Cyber Team здобули 3 місце!

Вітаємо та бажаємо подальших перемог і здобутків на науковому фронті!