Студенти кафедри ТКРС відвідали офіс ІТ компанії SoftServe

31 жовтня студенти нашої кафедри долучились до екскурсії в офіс ІТ компанії SoftServe – одного із найновіших офісів в Україні! Ментори компанії показали та розповіли як живе ІТ індустрія в наш час, які напрямки найбільш затребувані.

Наприкінці екскурсії офісом студенти детальніше дізнались про можливості стажування та працевлаштування в SoftServe, IT Academy SoftServe та як пройти безкоштовну сертифікацію на рівень технічних знань та англійської мови для бажаної посади.

Ментори ж, в свою чергу, охоче відповіли на всі питання студентів. Всі учасники заходу отримали маленькі сувеніри, а найактивніший студент та викладачі – подарунки від ІТ компанії.
       Сама ж екскурсія організована завдяки студентці 3-го курсу кафедри ТКРС, Аллі Пінчук, яка також є студентом-амбасадором SoftServe.