Запрошуємо доєднатися до нового курсу “Кращі практики ЄС: виявлення та аналіз кібератак за допомогою машинного навчання”

Увага! Шановні студенти !!

Команда проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні» відкриває реєстрацію на курс “Кращі практики ЄС: виявлення та аналіз кібератак за допомогою машинного навчання”.

Інструктор курсу – Олександр Адамов, один з найдосвідчених експертів в сфері кібербезпеки !

Олександр є керівником науково-дослідницької лабораторії NioGuard Security Lab з 15-річним досвідом аналіза кібератак. Викладає кібербезпеку в Харківському національному університеті радіоелектроніки та Blekinge Institute of Technology, Швеція.

Курс розпочинається з 25 жовтня 2021.

Посилання на реєстрацію:

Кількість місць обмежена! Чекаємо на Вас! Приєднуйтесь! 👨‍🎓