Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

7 квітня 2021 року на кафедрі телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій відбулось засідання секції «Телекомунікаційні та радіоелектронні системи» ХXІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри, голова секції Одарченко Р.С.

Загалом було представлено 7 доповідей англійською та українською мовами, також до обговорення долучились і викладачі кафедри.

В результаті роботи конференції, учасники отримали досвід представлення доповіді, вдосконалили вміння вести наукову дискусію та отримали слушні поради щодо подальшого розвитку своїх наукових досягнень.