![](https://tks.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
![Вітаємо, колеги! Чергова можливість для ветеранів, що хочуть розпочати свій шлях в ІТ! прохання поширити серед потенційно зацікавлених! Вітаємо, колеги! Чергова можливість для ветеранів, що хочуть розпочати свій шлях в ІТ! прохання поширити серед потенційно зацікавлених!](https://tks.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
Вітаємо, колеги! Чергова можливість для ветеранів, що хочуть розпочати свій шлях в ІТ! прохання поширити серед потенційно зацікавлених!
📣 Запрошуємо ветеранів та ветеранок долучатися до проєкту «Перекваліфікація ветеранів для муніципальних центрів надання адміністративних послуг та ІТ-ролей через мережі центрів компетенцій». ⚡️ Даний проєкт допоможе 120 ветеранам та ветеранкам з Києва, Дніпра, Харкова та Львова змінити свій професійний шлях та знайти гідну роботу в цифровій сфері. Що ми пропонуємо❓ 🔹 адаптовані курси […]