03.11.2021-10.11.2021 в Національному університеті “Львівська політехніка”, онлайн відбудеться Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

Організаторами школи є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту, та відбувається у співпраці із Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.
Осіння школа проводиться в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE “European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities”/ EXTECH.
Цілями школи є поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.

Зареєструватись для участі в Осінній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» можна за лінком:

Програму заходу на 03.11.2021 -10.11.2021 можна знайти за посиланням: