Національний авіаційний університет отримав подяку за участь у заході «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни»

18 травня 2023 р. традиційно пройшов VI науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки-2023 в умовах війни», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до Дня науки.

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та закордонними партнерами в умовах війни.

НАУ представили молодий вчений – завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Роман Одарченко та студентка Алла Пінчук. Вони виступили з доповіддю на тему: «Мережа 5G на основі open source рішень з нуля».

Організатор та модератор – перша заступниця Голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки НАУ Анастасія Сімахова.

НАУ отримав подяку від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, а учасники – сертифікати.