Результати конкурсу "Професіонали майбутнього 2016"

'30 травня студенти 4-го курсу кафедри телекомунікаційних систем (Валентин Корольов, Онищенко Яна, Євген Король, Вадим Лавренко та Анна Савченко) разом зі своїм куратором заступником директора навчально-наукового інституту Аеронавігації Одарченком Романом Сергійовичем довели, що в Національному авіаційному університеті здатні готувати серйозні наукові роботи в області телекомунікацій та ІТ - вони стали призерами

30.05.2016

End

30.05.2016

’30 травня студенти 4-го курсу кафедри телекомунікаційних систем (Валентин Корольов, Онищенко Яна, Євген Король, Вадим Лавренко та Анна Савченко) разом зі своїм куратором заступником директора навчально-наукового інституту Аеронавігації Одарченком Романом Сергійовичем довели, що в Національному авіаційному університеті здатні готувати серйозні наукові роботи в області телекомунікацій та ІТ – вони стали призерами Всеукраїнського конкурсу від компанії Vodafone “Професіонали майбутнього 2016” у номінації “За цікаву ідею та переконливість демонстрації”. Вітаємо наших молодих перспективних науковців та бажаємо їм успіху! Так тримати!!!

ulgx1DPYPWw

t0rojo9je6o