Літня школа "Авіакосмічні технології та системи"

Дрони - це вже не майбутнє, це сьогодення. Будь-який нормальний інженер повинен хоча б орієнтуватись у тому, як БПЛА працюють. Тому не проваляйся все літо на пляжі! Чотири дні навчальної програми з авіаційних технологій, аеродинамічна труба, ангар, безпілотники чекають на тебе) Інститут аеронавігації Національного авіаційного університету запрошує студентів взяти участь

Start

29.06.2016

End

02.07.2016

Дрони – це вже не майбутнє, це сьогодення. Будь-який нормальний інженер повинен хоча б орієнтуватись у тому, як БПЛА працюють.

Тому не проваляйся все літо на пляжі! Чотири дні навчальної програми з авіаційних технологій, аеродинамічна труба, ангар, безпілотники чекають на тебе)

Інститут аеронавігації Національного авіаційного університету запрошує студентів взяти участь у літній школі Авіакосмічні технології та системи, що відбудеться з 29 червня по 2 липня.

В рамках літньої школи учасники зможуть ознайомитись з основами авіаційних технологій. Акцент у навчанні буде зроблено на безпілотні літальні апарати.

Програма літньої школи охоплює наступні навчальні блоки:
• Навігація і радіолокація
• Основи аеродинаміки
• Електроніка і захист інформації
• Перспективи розвитку ринку БПЛА

Крім лекцій від професорів НАУ та експертів компаній, що займаються БПЛА, учасники на практиці ознайомляться з інфраструктурою університету, що направлена на розробку літальних апаратів – радіополігоном, ангаром, аеродинамічною трубою, авіаційними тренажерами.
За результатами роботи літньої школи буде видано збірку тез учасників школи.

Для участі у школі заповніть заявку до 15 червня тут: http://bit.ly/SummerNAU

MORE DETAIL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *