День відкритих дверей для ознайомлення зі спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

👋Дорогі абітурієнти та батьки випускників 2022 року!!!👋

💥Кафедра телекомунікаційних та радіоелектронних систем Національного авіаційного університету запрошує вас 8 червня 2022 року з 13:00 до 14:00 на день відкритих дверей у режимі онлайн для ознайомлення зі спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та Правилами прийому 2022 року!

План заходу:

1. Вітальне слово від завідувача кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем НАУ.

2. Зустріч з професорсько-викладацьким складом кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем НАУ щодо можливостей навчання в НАУ.

3. Виступ заступника відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ з метою ознайомлення з особливостями прийому у 2022 році.

👉 Інформація про спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

👉 Правила прийому 2022 року

👉 Посилання для підключення до заходу