Можливість взяти участь у науково-практичній конференції

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь  у роботі НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ  на тему « ПРОБЛЕМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ », яка відбудеться  з 7 – 9 червня 2022 р.

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти (ад’юнкти), фахівці у галузях інформаційних та телекомунікаційних систем і захисту інформації та студенти.

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

ФАКУЛЬТЕТ АЕРОНАВІГАЦІЇ, ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ,
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ,
НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ПРИЙМАЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ ЗА НАПРЯМАМИ:

1. Телекомунікаційні системи та мережі

2. Інформаційні технології

3. Системи захисту інформації

РОБОЧІ МОВИ: українська, англійська.

Для включення доповіді до програми конференції та публікації матеріалів у збірнику тез конференції «Проблеми експлуатації та захисту інформаційно-комунікаційних систем» секретарю конференції до 30 травня 2022 р. електронною поштою надсилається або подається особисто електронна версія матеріалів тез з заповненими реєстраційними даними про авторів.

Зразок оформлення тез

ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ МАТЕРІАЛІВ ТЕЗ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ У ЗБІРНИКУ ТЕЗ КОНФЕРЕНЦІЇ

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Голова:

Романенко Євген Олександрович, проректор Національного авіаційного університету з наукової роботи, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України.

Заступники Голови:

Одарченко Роман Сергійович,доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Національного авіаційного університету.

Корнейко Олександр Васильович, кандидат технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Національної академії внутрішніх справ.