Запрошуємо усіх студентів України взяти участь у IT Basics Course від GlobalLogic Education!

Вітаємо, шановні колеги та партнери!

Ми розуміємо, що наразі багато університетів були змушені призупинити навчання, а студенти та викладачі опинилися у різних куточках країни та поза її межами. Але незважаючи на це, необхідно відновлювати інтерес та заохочувати студентів до продовження навчання. Це їхнє майбутнє та майбутнє нашої країни.

Компанія GlobalLogic робить усе можливе та неможливе для того щоб підтримати колег та партнерів у цей непростий для всіх час.

Наші тренери та ментори GlobalLogic створили спеціальний курс, де поділяться базовими знаннями та навичками, що необхідні для старту кар’єри в IT-індустрії. Від термінології до підготовки власного CV – крок за кроком наші експерти покажуть та розкажуть все необхідне.

🧡 Участь у цьому проєкті — безкоштовна! Запрошуємо до участі всіх українських студентів будь-якої спеціальності. Ми допоможемо опанувати нові знання навіть у ці нелегкі часи!

⏰ Старт навчання: 29 березня

📆 Тривалість: 2 тижні

👩‍💻 Формат проведення: Online, Zoom

👍 Навчання проводитиметься у вечірній час