Шановні друзі-молоді вчені!

Прагнете відкрити для себе нові можливості для реалізації власного потенціалу та професійного зростання? Запрошуємо відвідати міжнародний вебінар “Lane Kirkland Scholarship Program: відкриття нових можливостей для молодих учених”, який відбудеться 20 січня 2022 року о 17:00 на платформі Zoom:

Meeting ID: 896 6893 4865 Passcode: 427921
Мова заходу: українська, польська

Організатори: Lane Kirkland Scholarship Program (Польща), Рада молодих учених України, Проєкт молодих учених “Реалізація потенціалу молодих учених в інтеграції науки, освіти, бізнесу”, що виконується ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана”
Програма заходу:
Вітальне слово представників The Lane Kirkland Scholarship Program (Anna Więcek) та Ради молодих учених України (Євгенія Поліщук)
Спікери:
Anna Więcek – координаторка програми The Lane Kirkland Scholarship Program (Варшава, Польща)
Тетяна Шкода – професорка кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ, випускниця програми 2013-2014 рр.
Ольга Малярчук – доцентка кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ, випускниця програми 2020-2021 рр.
Валентина Маюрченко – аспірантка кафедри фінансового менеджменту та контролінгу КНЕУ, стипендіатка програми 2021-2022 рр.
Q&A session