Семінар «Overview of unmanned aerial systems (drones) communication systems . Military applications and convergence with hobbyists activities»

Шановні студенти, аспіранти та викладачі кафедри ТКРС, запрошуємо Вас долучитися до семінару «Overview of unmanned aerial systems (drones). Military applications and convergence with hobbyists activities», який буде проведено запрошеним Фулбрайт-професором Марком Волкером 18 листопада о 16.00.

Долучитись можна за посиланням:

Професор Волкер працював довгий час в Університеті Невади (Рено, США), а також є головним операційним директором та власником компанії Precision-fly Drone Mapping, LLC на даний час. Крім того, професор є сертифікованим FAA пілотом пілотованих та безпілотних літальних апаратів, має досвід виконання різних практичних задач з використанням БПЛА (моніторинг, картографування тощо).