Шановні викладачі, науковці, аспіранти та студенти кафедри ТКРС!

Інститут міжнародного співробітництва та освіти запрошує Вас долучитися до семінару «Навички та вміння, що потрібні сучасному інженеру», який буде проведено ІМСО спільно із запрошеним Фулбрайт-професором Марком Волкером 11 листопада о 15.00.
Професор Волкер працював довгий час в Університеті Невади (Рено, США), а також є головним операційним директором та власником компанії Precision-fly Drone Mapping, LLC на даний час. Крім того, професор є сертифікованим FAA пілотом пілотованих та безпілотних літальних апаратів, має досвід виконання різних практичних задач з використанням БПЛА (моніторинг, картографування тощо).

У зв’язку з обмеженою кількістю учасників участь можлива за умови попередньої реєстрації шляхом заповнення аплікаційної форми: