Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021)

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021).

Компанія реалізує цей проект з 2008 року, в Україні він стартував у 2016 році. Найкращі студенти університетів світу мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Оскільки в 2021 році «Насіння для майбутнього» проводиться в онлайн форматі, компанія надає можливість більшій кількості студентів узяти участь у програмі (брошуру про програму можна завантажити тут).

Термін подачі заявок для участі в конкурсі: до 30.06.2021.
Дати проведення онлайн програми в Україні: з 19 по 26 липня 2021 року включно.

Детальніше – тут.