Робочий візит до компанії Радіонікс

З метою поглиблення співпраці з компанією Радіонікс у п’ятницю 12 березня відбулася робоча поїздка делегації Національного авіаційного університету у складі начальника науково-дослідної частини університету Володимира Дружиніна, декана факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Сергія Завгороднього, завідувача кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Романа Одарченка до науково-виробничого комплексу компанії у м. Біла Церква. Під час візиту була обговорена низка питань щодо подальшої співпраці, зокрема, організація практик та ознайомлювальних екскурсій для студентів, проведення спільних наукових досліджень, модернізація лабораторної бази університету тощо. Для делегації із університету була проведена ознайомлювальних екскурсія, всіх присутніх ознайомили з найсучаснішими напрацюваннями, поточними проєктами. Також було продемонстровано роботу модернізованого радіолокатору П-37, який було передано університетом у тимчасове використання компанії для його тестування після модернізації.
Підсумовуючи, можна сміливо стверджувати, що під час візиту було знайдено дуже багато точок дотику, які стануть відправною точкою для подальшої тісної, довготривалої та плідної співпраці!