Студентка кафедри ТКС Коберник Анастасія переможець проекту «Насіння для майбутнього» 2018 року!

З 56 найкращих студентів України, які цікавляться інформаційно-комунікаційними технологіями, конкурсна комісія за участю працівників Huawei Ukraine та Міністерства освіти і науки України обрала чарівну десятку. Основними критеріями відбору були знання, досягнення у житті університету та навчанні, мотивація для участі у проекті. Також важливими факторами стали рівень співробітництва вишу із компанією Huawei Ukraine, гендерні та регіональні міркування. Кількість інститутів, що надіслали своїх кандидатів, порівняно із минулим роком збільшилася із 12 до 39.

Отже двотижнева поїздка для знайомства із культурою Китаю та новітніми телекомунікаційними технологіями з 22 жовтня до 2 листопада чекає на:

1. Антошина Кирила (Запорізька державна інженерна академія)

2. Гуобадіа Ефоса Марка (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»)

3. Єлагіну Катерину (Донецький національний технічний університет)

4. Коберник Анастасію (Національний авіаційний університет)

5. Куриленко Романа (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

6. Овсяннікову Наталю (Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова)

7. Осокіна Микиту (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”)

8. Остина Андрія (Український державний університет залізничного транспорту)

9. Шевченко Ольгу (Державний університет телекомунікацій)

10. Файчука Валентина (Національний університет «Львівська політехніка»)

Ще раз поздоровляємо переможців та просимо не засмучиватися решту учасників. Ви вже заявили про себе і зробили важливий крок для вдалого професійного майбутнього!