Тренінг для викладачів кафедри ТКС у компанії Lifecell

Ще в грудні 2016 року адміністрацією навчально-наукового інституту Аеронавігації була організована зустріч із представниками компанії lifecell, на якій вони презентували можливості участі для студентів у програмі стажування Jump. Тоді було дуже приємно чути, що наш вищий навчальний заклад фахівці lifecell вважають одним із провідних телекомунікаційних ВНЗ. Тому нашим викладачам була надана можливість пройти спеціально організовані тренінги, основною метою яких є ознайомлення із сучасною мережевою інфраструктурою компанії, засобами планування, моніторингу стану мережі тощо. В основу тренінгів було покладено саме практичний аспект.

То ж викладачі кафедри телекомунікаційних систем Роман Одарченко , Олег Ткаліч, Анастасія Абакумова, Ірина Терентьєва впродовж двох днів приймали участь у вищезазначеному тренінгу.

p5qKXTqT4ho DQpdXR8Jyq8 6WNLHLmQJco zWJmXwCst3w eFDq6EVi8ew mOFUte-5Pks FTwrZ0tQAPo