Зустріч з представниками компанії «Інфопульс Україна»

«Інфопульс Україна» – найбільша ІТ-компанія України, яка надає послуги для всього життєвого циклу ІТ-систем і послуги з підтримки телеком-інфраструктури.

Сьогодні представники цієї компанії завітали на кафедру телекомунікаційних систем, щоб презентувати для студентів саму компанію та програми стажування, які організовані для студентів. Зустріч викликала неабиякий ажіотаж як серед студентів, так і викладачів. В кінці зустрічі представники Інфопульс провели міні-вікторину та нагородили цінними подарунками найуважніших та найактивніших. Взагалі зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері, мотивуючи студентів до підвищення рівня знань та практичних навичок, а тому маємо щиру надію на те, що вже в найближчому майбутньому наші кращі випускники будуть працювати в одній із провідних телекомунікаційних компаній України!
jz6U-vuq3Zw xl7RdkTIP3w lQB2OXwAO3s B0VW_x4W-sM ECDTqz7hPUI