Scientific Discussion Club

29 листопада в корпусі ІІДС, аудит. 11.111 відбулася чергова зустріч Scientific Discussion Club ( SD CLUB).

Дана зустріч була проведена за підтримки студентського наукового товариства CyberTag  та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ. Представники наукового товариства Wisetel долучилися до участі в зустрічі в якості гостей.
В рамках Discussion Club присутні мали змогу навчитись писати academic CV, проглянути основні помилки, які виникають при написанні CV, закріпити усе практикою, а також провести час за смачним чаєм, кавою with biscuits 🙂
Організатори вдячні усім присутнім за активну участь та цікаво проведений час!
Наступна зустріч Scientific Discussion Club – уже в грудні! Слідкуйте за новинами в соціальних мережам VK and Facebook !
See you!:)
ciy1sngo3ca djm20epqnvk fid_zpysbp0 scxdq8mn7ee