Зустріч студентів із представниками Vega Telecom

Вчора відбулася зустріч студентів, які навчаються за напрямком “Телекомунікації” із представниками телекомунікаційного провайдера Vega Telecom.

Менеджер з персоналу Vega Telecom Олена Єрмоленко спочатку познайомила всіх присутніх із діяльністю компанії та програмами стажування для студентів. А потім її виступ поступово перейшов в цікаву дискусію, в результаті якої студентам випала змога отримати нові знання стосовно свого майбутнього працевлаштування.

Був розглянутий ряд актуальних

z7fyxfaaimu tnk-_gatoy4 redmhx4sb-c bxv5x81slgu 84igaydqfmiпитань стосовно програми практики та подальшої реалізації у компанії.
Бонусом зустрічі стала розмова на тему проходження співбесіди, оформлення резюме та ринку працевлаштування взагалі. Пані Олена запросила студентку НАУ, яка вже скористалася можливістю проходження практики і охоче відповіла на запитання.
Дякуємо за організовану зустріч Ткалічу О. П. , Одарченку Р. С. , Wisetel та Єрмоленко Олені за чудовий виступ та солодкі призи особливо активним учасникам бесіди.