Відбувся захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 172

Протягом минулого тижня на кафедрі відбувся захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 172Телекомунікації та радіотехніка” за двома освітньо-професійними програмами: “Телекомунікаційні системи та мережі” та “Комп’ютерно-інтегровані радіоінформаційні системи та технології“.

Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень підготовки студентів та їх вміння застосовувати теоретичні знання на практиці. Особливо були відзначені проєкти, що мають реальний потенціал для впровадження у виробництво та практичне застосування у різних галузях.

Студенти не тільки продемонстрували свої знання, але й успішно відповідали на численні запитання членів комісії, показуючи глибоке розуміння предмету та впевненість у своїх дослідженнях.

Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм подальших успіхів у професійній діяльності!