![](https://tks.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
![⚡️ Друзі, запрошуємо долучитись до події – презентації проєкту CyberTeens! ⚡️ Друзі, запрошуємо долучитись до події – презентації проєкту CyberTeens!](https://tks.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
⚡️ Друзі, запрошуємо долучитись до події – презентації проєкту CyberTeens!
🎯 Метою проєкту CyberTeens є збільшення рівня освіченості учнів щодо кібергігієни за допомогою навчальної онлайн-платформи, яка сприятиме їх захисту в інформаційному просторі від соціальних та цифрових загроз, кібершахраїв, вимагачів та інших небезпек, а також забезпеченню їх психосоціального благополуччя. ☝️ Чому це важливо? Сучасні діти проводять багато часу в цифровому просторі. Це відкриває для […]