Більше року назад на кафедрі телекомунікаційних систем (ТКС) НН ІАН НАУ за ініціативи доцентів кафедри Ткаліча Олега Петровича та Одарченка Романа Сергійовича студентами була створена нова наукова спільнота “Wisetel”. Метою даної організації є популяризація науки на кафедрі ТКС, створення сприятливих умов для проведення накових досліджень студентами, підвищення ефективності та комфортності навчального процесу, взаємодія з адміністрацією тощо. Процес становлення організації ще й досі триває, проте можна вже зараз підвести деякі проміжні результати її діяльності.

Науково – технічна спільнота студентів “Wisetel” вже встигла зарекомендувати себе у наукових колах. Керівників та членів організації знають, як працьовитих і відповідальних молодих науковців, які роблять все можливе для власного саморозвитку, підвищення свого накового потенціалу, розвитку кафедри, інституту та університету в цілому. Ряд вдало проведених заходів, спрямованих на особистісний розвиток, з залученням спікерів та науковців , участь та проведення конференцій, участь у різних наукових програмах та конкурсах, цікаві розробки проектів , спрямовані на розвиток кафедри, є яскравим підтвердженням їх успішної діяльності.
Зараз члени “Wisetel” працюють над створенням концепції Smart university, метою якої буде розробка високотехнологічних рішень для НАУ як університету майбутнього! Також приймають участь в конкурсі науково-технічних розробок від компанії Vodafone “Професіонали майбутнього 2017”, працюючи над цьогорічною тематикою “Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT”. Крім того, студенти-учасники спільноти, поглиблюючи свій професійний рівень, приймають активну участь в розробці лабораторних стендів, оптимізації мережі кафедри тощо.

Сміливо можна стверджувати, що за такою ініціативною, креативною, освідченою молоддю майбутнє телекомунікацій та науки як в стінах університету, так, мабуть, і в масштабах всієї країни.

Wisetel – це справжній позитивний приклад дієвої самоорганізації молодих науковців.

Ви також можете стати членом даної організації. Науково – технічна спільнота студентів “Wisetel” з радістю прийме у свої ряди кожного відповідального, працьовитого студента, який прагне поглиблювати свої знання, проводити різноманітні заходи тощо. Для цього необхідно звертатися за наступними координатами:

Голова НТСС “Wisetel”
Третяк Ірина
0631425797
http://vk.com/id321688937
Заступник голови НТСС “Wisetel”
Скульська Ольга
0636909921
http://vk.com/olgaskulska

 

Останні події та заплановані заходи спільноти ви можете переглянути за посиланнями нижче:
http://tks.nau.edu.ua/category/novyny-wisetel/
https://vk.com/wisetel_nau