Запрошуємо школярів на безкоштовні тренінги “Основи телекомунікаційних систем та мереж”!

Вперше в Національному авіаційному університеті на базі кафедри телекомунікаційних систем для випускників шкіл проводяться безкоштовні тренінги на тему “Основи телекомунікаційних систем та мереж“.

У процесі тренінгу учасники ознайомляться із сучасним станом розвитку телекомунікаційних і комп’ютерних мереж, мереж мобільного зв’язку тощо. Будуть проведені практичні заняття по електроніці, комп’ютерним мережам, Інтернету речей та захисту інформації.

За результатами тренінгу учасники отримають сертифікати.

Заняття проводять провідні професори і доценти кафедри телекомунікаційних систем НАУ. Тренінги проводяться в ненавчальний час на території НАУ.

Участь у тренінгу безкоштовна!

Зареєструйся  та не прогав свій шанс отримати нові знання, опанувати нові навички та познайомитися із професіями, пов’язаними із телекомунікаціями.

Навчання починається 17 жовтня 2016 р. о 1500 за адресою: проспект Космонавта Комарова 1, корпус 3, ауд. 224.

Реєстрацію відкрито до 15 жовтня!

Довідки за телефоном: +38 (044) 406 73 92

Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfU0fkeDKEl-ZzDn57W06BHfEaa5ChDroo5-fDoaiJ-EfCvMw/viewform?c=0&w=1

Програма курсу «Основи телекомунікаційних систем та мереж»