Професор Марк Волкер (Mark Walker) провів лекцію для студентів, аспірантів та викладачів кафедри ТКРС

18 листопада професор університету м. Ріно (Невада, США) Марк Волкер, який прибув до НАУ в якості запрошеного професора за програмою Fulbright, провів лекцію на тему “Overview of unmanned aerial systems (drones) and communication systems. Military applications and convergence with hobbyists activities” для студентів, аспірантів та викладачів кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем. На лекції професора Волкера були присутні понад 50 слухачів, які навчаються за спеціальністю 172 “Телекомунікації та радіотехніка”. В обговоренні після лекції прийняли участь аспіранти та викладачі кафедри ТКРС. Професор Волкер висловив глибоке задоволення від спілкування з підготовленою, професійно-орієнтованою аудиторію слухачів.