Успішний захист дипломів бакалаврів

Впродовж 12-16 червня пройшов випускових дипломних робіт студентів напряму підготовки “Телекомунікації” освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» 2013 року вступу.

Захист дипломної роботи бакалавра – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті.
Цього року захистилося 59 молодих спеціалістів напряму 6.050903 “Телекомунікації”.   Достатню кваліфікацію випускників та набуті професійні компетентності відзначив голова ДЕК Володимир Григорович Сайко та члени екзаменаційної комісії.

Диплом бакалавра, який отримали наші випускники, дає можливість працевлаштування на посади за спеціальностями, які так потрібні нашій державі; вони також мають можливість працевлаштування за спорідненими спеціальностями.

Всім новоспеченим бакалаврам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього по справжньому дорослого життя, бажаємо широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди.