Тренінг з менеджерських навичок та презентація компанії ТОВ «ВЕНБЕСТ»

ТОВ «ВЕНБЕСТ» організує тренінг з менеджерських навичок для посад, на які можуть бути працевлаштовані студенти без досвіду, так як вони передбачають короткострокове навчання (2-3 дні).

Тренінг відбудеться 14.12.2016 р. о 13:45 в 1.002 (мультимедійний кабінет) НАУ.

Компанія ТОВ «ВЕНБЕСТ» пропонує співпрацю з працевлаштування студентів та випускників, або стажування за фахом від технічних спеціальностей до менеджерів з продажу Для студентів останніх курсів пропонуємо роботу з навчанням та гнучкий графік роботи.

ТОВ «ВЕНБЕСТ» 25 років успішно розвивається на ринку України та надає послуги з безпеки і виробництва приладів та програмного забезпечення , що її забезпечує. ТОВ «ВЕНБЕСТ» очолює рейтинг компаній в цій галузі останні роки. В компанії працює більше ніж 2 500 працівників в 23 регіонах України та їх кількість постійно збільшується у зв’язку зі зростання компанії.